O MNĚ

Vystudovala jsem sociologii a politologii na Masarykově univerzitě v Brně, hodně jsem cestovala, odskočila si do Říma na Univerzitu Luiss Guido Carli, udělala doktorát z politologie, byla členkou výzkumného týmu a přednášela na univerzitě, jezdila po konferencích a psala články. Potom jsem si řekla, že potřebuji změnu. 

Vstoupila jsem do světa korporací, vytvářela strategii vzdělávání, školila měkké dovednosti, zaváděla pravidla interní komunikace, nastavovala HR procesy a rozvíjela lidský potenciál. Po určité době, spolu s narozením dcer, přišel čas na to, předávat svoje znalosti a zkušenosti pod vlastní značkou. Jsem mezinárodně certifikovanou profesionální koučkou (PCC, International Coach Federation) s mnohaletou zkušeností. Jsem certifikovaná v Human Resource Managementu (CIPD, Velká Británie), jsem auditorkou Age managementu a kvalifikovanou Lektorkou dalšího vzdělávání. Jsem také jedinou ženou v České republice, která je prostřednictvím ICF certifikovaná jako 3 Brains Coach.

Ve své praxi využívám zkušenosti z korporátního prostředí, ze sociologického a politologického akademického backgroundu, z cest po světě a poznání nejrůznějších kultur, a také z tance Pěti rytmů. V koučování využívám slova, prostor i pohyb. Předávám to, co umím a inspiruji tím, co se stále učím. 

Pod vlastní značkou Inspirro. působím jako L&D architektka pro nejrůznější typy organizací, lektorka soft/essential skills a HR konzultantka. Provozuji online platformu osobního rozvoje LearningHub. a měsíčně zasílám svým klientům newsletter Inspirrace., který obsahuje podstatné trendy, zajímavé tipy a užitečná doporučení. 

Spolu-napsala jsem knihu pro děti i dospělé Připravte děti na život - Rozvoj soft skills pro každého (BizBooks, 2021), a napsala knihu Kapesní kouč - Průvodce vnímavého člověka vlastním životem (BizBooks, duben 2023). A také jsem spoluautorkou originálního programu rozvoje psychické odolnosti pro jednotlivce, týmy i organizace DEVĚTSIL.

Věřím v neomezený potenciál a vnitřní moudrost každého člověka. Je mně potěšením, mohu-li být součástí procesu, kdy se lidé a organizace rozvíjejí a limity boří.

Těším se na setkání s Vámi!

Hana Vykoupilová