O MNĚ

Vystudovala jsem sociologii a politologii na Masarykově univerzitě v Brně, hodně jsem cestovala, odskočila si do Říma na Univerzitu Luiss Guido Carli, udělala doktorát z politologie, byla členkou výzkumného týmu a přednášela na univerzitě, jezdila po konferencích a psala články. Potom jsem si řekla, že potřebuji změnu. 

Vstoupila jsem do světa korporací, vytvářela strategii vzdělávání, školila měkké dovednosti, zaváděla pravidla interní komunikace, nastavovala HR procesy a rozvíjela lidský potenciál. Po určité době, spolu s narozením dcer, přišel čas na to, předávat svoje znalosti a zkušenosti pod vlastní značkou. Jsem mezinárodně certifikovaným profesionálním koučem (PCC, International Coach Federation) s mnohaletou zkušeností. Jsem certifikovaná v Human Resource Managementu (CIPD, Velká Británie), jsem auditorkou Age managementu a kvalifikovanou Lektorkou dalšího vzdělávání.

Ve své praxi využívám zkušenosti z korporátního prostředí, ze sociologického a politologického akademického backgroundu, z cest po světě a poznání nejrůznějších kultur, a také z tance Pěti rytmů. V koučování využívám slova, prostor i pohyb. Předávám to, co umím a inspiruji tím, co se stále učím. Působím také pod vlastní značkou Inspirro. a provozuji online platformu osobního rozvoje LearningHub. Spolu-napsala jsem knihu pro děti i dospělé Připravte děti na život - Rozvoj soft skills pro každého (BizBooks, 2021), a připravuji k vydání knihu Kapesní kouč - Průvodce vnímavého člověka vlastním životem (BizBooks, jaro 2023). Jsem také spoluautorkou originálního programu rozvoje psychické odolnosti DEVĚTSIL.

Měsíčně zasílám svým klientům newsletter Inspirrace., který obsahuje podstatné trendy, zajímavé tipy a užitečná doporučení. K jeho odběru se můžete také přihlásit zde.

Věřím v neomezený potenciál a vnitřní moudrost každého člověka. Je mně potěšením, mohu-li být součástí procesu, kdy se lidé a organizace rozvíjejí a limity boří.

Těším se na setkání s Vámi!

Hana Vykoupilová