Mezinárodní týden koučování 8.-14.5.2023

V rámci Mezinárodního týdne koučování, který každoročně pořádá Mezinárodní federace koučů (ICF) vás zvu na bezplatný online webinář Sám sobě koučem, který povedu v úterý 9.5.2023 v čase 18:00-19:00 na platformě ZOOM.

Koučink je jedna z nejvíce účinných sebe-rozvojových metod, která může jednak vést k hlubšímu poznání sebe sama, ale také k nalézání účinných cest, které nás dovedou k našim cílům a záměrům. Skryté dispozice být sám sobě koučem má přitom každý z nás! 

Koučovací přístup založený na pokládání tzv. silných otázek a nalézání vhodných odpovědí má veliký efekt v našem vnitřním dialogu i v komunikaci s ostatními. 

Po absolvování tohoto webináře budete vědět, jak můžete být kouči sami sobě a jak velký efekt to pro váš život může mít. Naučíte se několik jednoduchých technik pro použití v každodennosti, které vám pomohou najít cestu ze slepých uliček, kdykoli to budete potřebovat.

Kdy: úterý 9.5.2023 v čase 18:00-19:00

Kde: ZOOM online, odkaz obdržíte po odeslání formuláře

Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže, na vaši emailovou adresu vám bude následně zaslán link na akci.

Těším se!

Hana Vykoupilová

PŘIHLÁŠENÍ NA BEZPLATNÝ WEBINÁŘ

Po odeslání formuláře vám bude v pondělí 8.5.2023 zaslán odkaz na akci, která se koná na platformě ZOOM včetně jednoduchého postupu, jak se přihlásit.