DEVĚTSIL 

nejen PRO KOUČE A MENTORY

V rámci Mezinárodního týdne koučování (ICW) vás spolu s Anitou Crkalovou srdečně zveme na webinář "DEVĚTSIL nejen PRO KOUČE A MENTORY". Představíme vám originální autorský program rozvoje dlouhodobé psychické odolnosti DEVĚTSIL a jeho praktické využití jak pro sebe, tak pro práci s klienty, a to nejen při práci kouče, mentora či lektora. Webinář je vhodný pro každého, kdo se chce seznámit a prakticky využít možnosti rozvoje dlouhodobé psychické odolnosti v každodennosti prostřednictvím 9 sil, z nichž se naše psychická odolnost skládá.

Webinář se koná zdarma 13.5.2024 v "obědové pauze" ve 12:-13:00 na platformě ZOOM.

Registrujte se prostřednictvím formuláře níže; po registraci vám bude zaslán link na akci.

PhDr. Anita Crkalová je akreditovanou koučkou a mentorkou (Senior Practitioner, EMCC) a supervizorkou koučů a mentorů (ESIA, EMCC). Věnuje se lektorské, koučovací, mentorské a publikační činnosti. Společně s Norbertem Riethofem je autorkou knih "Jak zefektivnit práci v týmu" (Grada Publishing, 2007), "Průvodce světem koučování a osobnostní typologie" (Management Press, 2012), "Cesta světem koučování" (Ekopress, 2024).

Mgr. Hana Vykoupilová, Ph.D., PCC je koučkou akreditovanou Mezinárodní federací koučů (ICF) a držitelkou certifikátu v řízení lidských zdrojů britské profesní organizace CIPD. Věnuje se koučovací, lektorské a konzultační činnosti a architektuře programů vzdělávání a rozvoje. Spolu s Helenou Zitkovou je spoluautorkou knihy Připravte děti na život – Rozvoj soft skills pro každého (BizBooks/Albatros Media, 2021) a autorkou knihy Kapesní kouč – Průvodce vnímavého člověka vlastním životem (BizBooks/ Albatros Media, 2023)